Isıtürk Logo
Telefon Numaramız
+90 (850) 888 8788

M Tipi Serpantin Rezistans

Geniş üretim alanı ve stoklarıyla ilklerin öncüsü olmaya devam ediyoruz!
Ürünler M Tipi Serpantin Rezistans
M Tipi Serpantin Rezistans

M Tipi Serpantin Rezistans

M Tipi Serpantin Rezistans, Rezistans ısıtıcı yüzeyinden iyi bir ısı transferi sağlayabilmek için kullanılır. Gerekli Durumlarda Isıtıcının başlarına rakor konulmaktadır. İstenilen Boyutlarda Ve Güçlerde Serpantinli Rezistans Üretimi Yapmaktayız

M Tipi Serpantin Rezistans İmalatı

ISITÜRK Rezistans Olarak Rezistans İmalatı Ve Rezistans Üretimi Yapmaktayız. M Tipi Serpantinli Rezistans İmalatı istenilen ölçülerde özel olarak üretilmektedir.

M Tipi Serpantin Rezistans Özellikleri

Serpantin; bükülmüş veya kıvrılmış borularla yapılan, ısı transferini yaygınlaştırmak için kullanılan bir ısıtıcı ekipmanıdır. Kanatlı Isıtıcı elementi genel olarak Cr-Ni borulardan üretilmektedir. Aynı zamanda, bakır ve DKP borular ile de üretim sağlanmaktadır.Genellikle bakır ve çeliğin kullanıldığı serpantin sistemde kanatlar alüminyumun da katıldığı üçlü bir alaşıma dönüştürebiliyor. Tabii ki paslanmaz borularla destek vermek şartıyla serpantin kökenli ısıtıcılar elde edilebiliyor. Genellikle boru üretiminde yer verilen bu modelde havanın ısıtılması ve özgül nem de gerçekleştirdiği transfer ile sıcaklık artışı elde etmek için kullanılıyor. Ayrıca radyatör sistemleri ile destek verilen serpantin bu sistemde radyatör olarak tasarlanıyor. İklimlendirmenin birincil ve ikincil ısı transferleri yüzeyi prensibiyle akışkanlığı sirküle eden ve cebri sirkülâsyonu soğutma ya da ısıtma serpantinlerine yönlendiren sistemlerde bugün için hâlihazırda aktif şekilde kullanılıyor.

M Tipi Serpantin Rezistans Kullanım Alanları

Kanatlı ısıtıcılar, sanayi tipi fırınlar, boya kurutma fırınları, fikse makineleri, fanlı üflemeler gibi alanlarda daha çok tercih edilmektedir.

M Tipi Serpantin Rezistans Ölçüleri

M Tipi Serpantin Rezistans
25-30 Cm = 500 W - 1000 W
50-65 Cm = 1200-2000 W(8,5-11,5 Ø Cr-Ni)
Online Mağza