Isıtürk Logo
Telefon Numaramız
+90 (850) 888 8788

Flanşlı Isıtıcı

Geniş üretim alanı ve stoklarıyla ilklerin öncüsü olmaya devam ediyoruz!
Ürünler Flanşlı Isıtıcı
Flanşlı Isıtıcı
Flanşlı Rezistans
Flanşlı Isıtıcı Üretimi
Flanşlı Isıtıcı İmalatı

Flanş Isıtıcı İmalatı

Flanşlı Isıtıcı Teknik Resim

Flanş Isıtıcı Teknik Resim

Flanşlı Isıtıcı Üretimi

Flanş Isıtıcı Üretimi

Isıtıcı Flanş Rezistanslar

Isıtıcı Flanş Rezistanslar

Flanşlı Rezistans İmalatı

Flanş Rezistans İmalatı

Flanşlı Isıtıcı

Flanşlı Isıtıcı

Flanşlı Rezistans Üretimi

Flanş Rezistans Üretimi

Özel Flanşlı Isıtıcı

Özel Flanşlı Isıtıcı

Flanş Heater

Flanş Heater

Flanş Isıtıcı

Flanş Isıtıcı

Flanşlı Rezistans

Flanş Rezistans

Flanşlı Rezistanslar

Flanşlı Rezistanslar

Flanşlı Isıtıcı

Flanşlı ısıtıcı; basınçlı ya da basınçsız depo ile tanklara özel olarak kullanılan rezistans türüdür. Bu ürünler tanklar ya da depolarda yer alan sıvı ile gazları ısıtmak amacıyla kullanılır. Yüksek kW ihtiyaç olan uygulamalarda etkili olan flanşlı ısıtıcıları önermekteyiz. Flanşın önünde normal ya da sızdırmaz enerji kutusu monte edilir. Elektrik bağlantısı ise yüksek amperli klemens ya da baralar yardımıyla elde edilmektedir.

Flanşlı Isıtıcı Nerelerde Kullanılır

Flanşlı rezistans endüstriyel makinelerde tercih edilen bir üründür. Likit madde ısıtılacak ise sıvının ve ortamın durumuna göre CrNi borulu, çelik borulu ya da bakır borulu olarak imal etmekteyiz. Bu rezistanslar su ısıtma ya da yağ ısıtma gibi ortamlarda da kullanılabilir. Depo ya da tankta tercih edildiğinde basınçlı ya da basınçsız ortam fark etmeksizin kullanılabilir.

Flanşlı Isıtıcı Nasıl Kullanılmalıdır

  1. Uzun bir süre aktif kullanmadığınız rezistansı tekrar kullanacağınız zaman öncelikle kısa aralıklarla çalıştırmaya özen gösterin.
  2. Sıvı içinde çalıştırılacak olan rezistansları kuru ortamlarda kullanmayınız. Bu ürünler sıvı içinde çalıştırılmalıdır.
  3. Flanşlı rezistanslar uzun süre kullanıldığında üzerinde kireç ya da yabancı maddeler oluşabilmektedir.Bu gibi maddeler belirli aralıklarla temizlenmelidir.
  4. Uzun süre kullanabilmeniz için ısı kontrolünü belirli aralıklarla yapmalısınız. Isının yüksek olduğu ortamlarda rezistansınız zarar görebilir.Bu konular hakkında bizimle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.
Rezitanslar
Online Mağza